Other Competition Matches

World

Matches

Day Home team Score/Time Away team  
Thursday 02/01/2014
FT
El Seka El Hadid 2 - 2 Al Nasr
Thursday 02/01/2014
FT
Nogoom 1 - 1 Helwan
Saturday 04/01/2014
14:00
Tersana - Shubra Al Kheima
Wednesday 08/01/2014
FT
El Heet 1 - 2 Beni Suef
Thursday 09/01/2014
FT
Al Nasr 6 - 0 Sokar El Hawamdia
Thursday 09/01/2014
FT
El Alameen 0 - 1 Itesalat
Tuesday 11/03/2014
FT
Tersana 0 - 1 Sokar El Hawamdia
Tuesday 11/03/2014
FT
Nogoom 4 - 1 El Seka El Hadid
Tuesday 11/03/2014
FT
Al Nasr 4 - 1 El Sharqia Dokhan
Thursday 20/03/2014
FT
Nogoom 1 - 0 El Shams
Monday 24/03/2014
FT
Tersana 1 - 2 Nogoom
Thursday 24/07/2014
FT
Grótta U19 II 2 - 3 Fjölnir U19 III
Sunday 27/07/2014
FT
Master’s Futbol Academy 2 - 3 Vaughan Azzurri
Sunday 27/07/2014
FT
Jorge Wilstermann 2 - 2 The Strongest
Monday 28/07/2014
00:00
ANB Futbol - Internacional de Toronto
Monday 28/07/2014
FT
KR / KV U19 II 2 - 0 Fylkir / Elliði U19 II
Monday 28/07/2014
FT
Víkingur R. U19 II 1 - 3 Valur U19 II
Tuesday 29/07/2014
FT
Sudet 5 - 2 Peltirumpu
Tuesday 29/07/2014
FT
PS-44 3 - 0 NoPS
Tuesday 29/07/2014
FT
TPV II 2 - 2 Loiske
Tuesday 29/07/2014
FT
Stenhousemuir 6 - 0 Stirling Albion
Wednesday 30/07/2014
FT
Lappee 0 - 3 PEPO
Friday 01/08/2014
FT
Oriente Petrolero 0 - 0 Jorge Wilstermann
Saturday 02/08/2014
FT
North Star 0 - 3 The Gap
Sunday 03/08/2014
FT
Real Avilés II 1 - 2 L'Entregu
Tuesday 05/08/2014
FT
Eastern Suburbs 5 - 0 Moggill
Wednesday 06/08/2014
FT
Kiffen 3 - 1 Töölön Taisto
Wednesday 06/08/2014
FT
Jyväskylä Blackbird 4 - 3 Riverball
Thursday 07/08/2014
FT
PEPO 2 - 0 IPS Edustus
Friday 08/08/2014
FT
Sigma 5 - 2 Master’s Futbol Academy
Friday 08/08/2014
FT
ToTii Tigers 3 - 1 Härmä
Saturday 09/08/2014
FT
PK-35 / VJS 2 - 1 HPS
Saturday 09/08/2014
FT
Condal 3 - 2 Langreo
Saturday 09/08/2014
FT
Internacional B 0 - 1 Aimoré
Sunday 10/08/2014
FT
Borja 0 - 0 Tarazona
Tuesday 12/08/2014
FT
Vantaan Allianssi 4 - 1 TuPS
Wednesday 13/08/2014
FT
L'Entregu 1 - 0 Real Avilés II
Thursday 14/08/2014
FT
MPS 4 - 0 Team Vanpa
Thursday 14/08/2014
FT
TKT 2 - 2 NoPS
Thursday 14/08/2014
FT
FC Vantaa 2 - 2 Spartak Helsinki
Friday 15/08/2014
FT
Kontu 4 - 2 EBK
Friday 15/08/2014
FT
Rayo Cantabria 0 - 1 Cayón
Friday 15/08/2014
FT
Gama 0 - 2 Laredo
Sunday 17/08/2014
FT
Sporting Gijón II 2 - 0 Covadonga
Sunday 17/08/2014
FT
Caudal 3 - 1 L'Entregu
Sunday 17/08/2014
FT
Tropezón 3 - 1 Escobedo
Monday 18/08/2014
FT
Honka III 0 - 6 SibboV
Wednesday 20/08/2014
FT
Spartak Helsinki 0 - 7 NJS
Wednesday 20/08/2014
FT
ORPa 0 - 2 OPS II
Wednesday 20/08/2014
FT
PeKa 7 - 3 Peltirumpu
Thursday 21/08/2014
FT
Kiisto 5 - 1 Kraft II
Friday 22/08/2014
FT
KoPa 3 - 2 Lappee
Sunday 24/08/2014
FT
Dempo 1 - 0 Vasco
Monday 25/08/2014
FT
Laxmi Prasad 0 - 0 Goa Velha
Tuesday 26/08/2014
FT
Sporting Goa 1 - 1 Salgaocar
Tuesday 26/08/2014
FT
Tervarit 1 - 0 HauPa
Tuesday 26/08/2014
FT
Kiisto 0 - 0 Norrvalla
Wednesday 27/08/2014
FT
SESA 1 - 2 St. Cruz Cavelossim
Wednesday 27/08/2014
FT
JPS 1 - 0 BET Jyväskylä
Thursday 28/08/2014
FT
Churchill Brothers 1 - 1 Calangute
Thursday 28/08/2014
FT
Kiffen 4 - 0 Team Vanpa
Thursday 28/08/2014
FT
SiPS 2 - 1 JoPS
Thursday 28/08/2014
FT
JyTy Turku 1 - 1 Wilpas
Friday 29/08/2014
FT
Kontu 0 - 1 MPS II
Saturday 30/08/2014
FT
Onehunga Sports 2 - 0 East Coast Bays
Saturday 30/08/2014
FT
North Pine 1 - 2 Grange Thistle
Saturday 30/08/2014
FT
The Gap 0 - 3 Eastern Suburbs
Saturday 30/08/2014
FT
PK-35 / VJS 4 - 0 EBK
Sunday 31/08/2014
FT
Melbourne Knights 1 - 0 South Springvale
Sunday 31/08/2014
FT
Taringa Rovers 0 - 1 Moggill
Sunday 31/08/2014
FT
Sporting Goa 1 - 1 Dempo
Monday 01/09/2014
FT
Goa Velha 0 - 2 Churchill Brothers
Tuesday 02/09/2014
FT
ORPa 1 - 4 Tervarit
Tuesday 02/09/2014
FT
FC Vantaa 2 - 3 HyPS
Wednesday 03/09/2014
11:30
Pine Rivers United - Mt Gravatt
Wednesday 03/09/2014
FT
Salgaocar 1 - 0 Laxmi Prasad
Wednesday 03/09/2014
FT
OPS II 0 - 4 Santa Claus
Wednesday 03/09/2014
FT
Spartak Helsinki 4 - 1 HerTo
Wednesday 03/09/2014
FT
VPS II 3 - 3 Kiisto A-team
Wednesday 03/09/2014
FT
TPV II 1 - 4 TP-T
Wednesday 03/09/2014
FT
LTU 2 - 1 PIF
Wednesday 03/09/2014
FT
BET Jyväskylä 3 - 6 Vaajakoski
Wednesday 03/09/2014
FT
Llosetense 2 - 2 Binissalem
Wednesday 03/09/2014
FT
Constància 2 - 2 Poblense
Thursday 04/09/2014
FT
Vasco 1 - 1 SESA
Thursday 04/09/2014
FT
Annerley 2 - 3 Taringa Rovers
Thursday 04/09/2014
FT
TPK 3 - 3 TuWe
Friday 05/09/2014
FT
Calangute 0 - 1 St. Cruz Cavelossim
Friday 05/09/2014
FT
POHU 0 - 4 MPS
Friday 05/09/2014
FT
ToTii Tigers 1 - 0 TKT
Friday 05/09/2014
FT
JoPS 4 - 0 Riverball
Friday 05/09/2014
FT
PeKa 2 - 0 Lappee
Saturday 06/09/2014
FT
Central Coast M. Academy 0 - 5 Northern Tigers
Saturday 06/09/2014
FT
Bayside United 2 - 0 Moggill
Saturday 06/09/2014
FT
Mitchelton 0 - 2 Taringa Rovers
Saturday 06/09/2014
FT
Laxmi Prasad 1 - 0 Dempo
Saturday 06/09/2014
FT
Internacional B 0 - 0 Novo Hamburgo
Sunday 07/09/2014
FT
Parramatta 1 - 2 Macarthur Rams
Sunday 07/09/2014
FT
Goa Velha 1 - 2 Salgaocar
Sunday 07/09/2014
19:00
TFC Academy - Kingston Clippers
Monday 08/09/2014
FT
Calangute 1 - 2 Vasco
Tuesday 09/09/2014
FT
Churchill Brothers 2 - 1 St. Cruz Cavelossim
Tuesday 09/09/2014
FT
Laredo 2 - 3 Tropezón
Wednesday 10/09/2014
FT
SESA 1 - 0 Sporting Goa
Wednesday 10/09/2014
FT
Torre Levante 0 - 2 Castellón
Wednesday 10/09/2014
FT
Binissalem 1 - 1 Llosetense
Wednesday 10/09/2014
FT
Poblense 2 - 0 Constància
Wednesday 10/09/2014
FT
Novelda 7 - 0 Cullera
Wednesday 10/09/2014
FT
Móstoles 1 - 1 Atlético Pinto
Thursday 11/09/2014
FT
Dempo 4 - 0 Goa Velha
Thursday 11/09/2014
FT
OPS II 0 - 4 Tervarit
Thursday 11/09/2014
FT
Sporting Gijón II 1 - 0 Caudal
Thursday 11/09/2014
FT
Kiffen 5 - 0 SibboV
Thursday 11/09/2014
FT
SiPS 7 - 1 Villiketut
Thursday 11/09/2014
FT
JyTy Turku 1 - 1 Boda
Thursday 11/09/2014
FT
Urraca 2 - 4 Langreo
Friday 12/09/2014
FT
Eastern Suburbs 2 - 1 Broadbeach United
Friday 12/09/2014
FT
Vasco 0 - 1 St. Cruz Cavelossim
Friday 12/09/2014
FT
Wilpas 2 - 3 VG-62
Friday 12/09/2014
FT
Lappee 0 - 4 Peltirumpu
Saturday 13/09/2014
FT
Parramatta 2 - 0 Northern Tigers
Saturday 13/09/2014
12:30
Salgaocar - Churchill Brothers
Sunday 14/09/2014
FT
Sigma 1 - 1 TFC Academy
Sunday 14/09/2014
FT
Sporting Goa 3 - 0 Calangute
Sunday 14/09/2014
FT
TFC Academy 6 - 1 ANB Futbol
Monday 15/09/2014
FT
SESA 0 - 3 Laxmi Prasad
Monday 15/09/2014
FT
ORPa 1 - 3 JS Hercules
Tuesday 16/09/2014
FT
Churchill Brothers 1 - 2 Vasco
Wednesday 17/09/2014
FT
Salgaocar 3 - 0 Dempo
Wednesday 17/09/2014
FT
Balmaseda 0 - 3 Real Unión
Wednesday 17/09/2014
FT
Deportivo Alavés II 1 - 1 Aurrerá Vitoria
Wednesday 17/09/2014
FT
FC Vantaa 0 - 7 KäPa / United
Wednesday 17/09/2014
FT
Poblense 0 - 2 Binissalem
Wednesday 17/09/2014
FT
Castellón 2 - 1 Torre Levante
Thursday 18/09/2014
FT
St. Cruz Cavelossim 3 - 2 Sporting Goa
Thursday 18/09/2014
FT
Caudal 0 - 0 Sporting Gijón II
Friday 19/09/2014
FT
Calangute 0 - 2 Laxmi Prasad
Friday 19/09/2014
FT
PuiU Helsinki 6 - 2 HerTo
Friday 19/09/2014
FT
LTU 2 - 1 KaaPo
Friday 19/09/2014
FT
HIFK 2 2 - 1 Töölön Taisto
Sunday 21/09/2014
FT
Taringa Rovers 1 - 1 Bayside United
Sunday 21/09/2014
FT
Macarthur Rams 2 - 1 Parramatta
Monday 22/09/2014
FT
Laxmi Prasad 3 - 0 St. Cruz Cavelossim
Tuesday 23/09/2014
FT
Dempo 4 - 2 Churchill Brothers
Wednesday 24/09/2014
FT
Calangute 1 - 0 Goa Velha
Thursday 25/09/2014
FT
SESA 1 - 2 Salgaocar
Thursday 25/09/2014
FT
Team Vanpa 1 - 0 SibboV
Thursday 25/09/2014
FT
HerTo 2 - 2 FC Vantaa
Thursday 25/09/2014
FT
Atlético Pinto 0 - 1 Móstoles
Friday 26/09/2014
FT
Dempo 0 - 0 St. Cruz Cavelossim
Friday 26/09/2014
FT
Kiffen 2 - 1 HIFK 2
Friday 26/09/2014
FT
Kontu 2 - 2 EsPa
Friday 26/09/2014
FT
Reipas 0 - 3 LPS
Friday 26/09/2014
FT
EBK 0 - 9 MPS II
Friday 26/09/2014
FT
PK-35 / VJS 0 - 5 HIK
Saturday 27/09/2014
FT
The Gap 1 - 3 Broadbeach United
Saturday 27/09/2014
FT
Sporting Goa 8 - 0 Goa Velha
Saturday 27/09/2014
FT
Novo Hamburgo 5 - 0 Internacional B
Sunday 28/09/2014
FT
Churchill Brothers 2 - 1 Laxmi Prasad
Sunday 28/09/2014
FT
Juventude II 1 - 0 Esportivo
Monday 29/09/2014
FT
Vasco 0 - 4 Salgaocar
Tuesday 30/09/2014
FT
SESA 2 - 1 Calangute
Wednesday 01/10/2014
FT
Laxmi Prasad 2 - 0 Sporting Goa
Wednesday 01/10/2014
FT
Binissalem 0 - 0 Mercadal
Wednesday 01/10/2014
FT
Aurrerá Vitoria 1 - 1 Deportivo Alavés II
Wednesday 01/10/2014
FT
Gernika 0 - 0 Zalla
Wednesday 01/10/2014
FT
Cartagena FC 2 - 2 Pinatar
Wednesday 01/10/2014
FT
Edeco PMD Fortuna 2 - 1 Plus Ultra
Wednesday 01/10/2014
FT
FC Jumilla 0 - 4 Yeclano
Wednesday 01/10/2014
FT
Cabecense 3 - 1 Gerena
Wednesday 01/10/2014
FT
Castellón 3 - 0 Novelda
Wednesday 01/10/2014
FT
El Palmar 1 - 0 Molina
Thursday 02/10/2014
FT
Goa Velha 2 - 2 Vasco
Thursday 02/10/2014
FT
Töölön Taisto 1 - 2 SexyPöxyt
Friday 03/10/2014
FT
St. Cruz Cavelossim 1 - 1 Salgaocar
Saturday 04/10/2014
FT
EsPa 5 - 2 HPS
Saturday 04/10/2014
FT
MPS II 0 - 3 LoPa
Saturday 04/10/2014
12:00
SaPa - EBK
Saturday 04/10/2014
FT
Calangute 2 - 4 Dempo
Sunday 05/10/2014
09:00
Kawana - Broadbeach United
Sunday 05/10/2014
FT
SESA 2 - 3 Churchill Brothers
Monday 06/10/2014
FT
Vasco 0 - 0 Laxmi Prasad
Tuesday 07/10/2014
FT
Calangute 2 - 3 Salgaocar
Tuesday 07/10/2014
FT
Cerceda 1 - 2 Órdenes
Tuesday 07/10/2014
FT
Enfield Town 1 - 0 Harrow Borough
Tuesday 07/10/2014
FT
Metropolitan Police 1 - 2 Hampton & Richmond
Wednesday 08/10/2014
12:30
Dempo - SESA
Wednesday 08/10/2014
FT
Real Sociedad III 2 - 2 Gernika
Wednesday 08/10/2014
FT
Gerena 2 - 3 San Fernando CD
Wednesday 08/10/2014
FT
Pontevedra 0 - 1 Boiro
Wednesday 08/10/2014
FT
Worthing 3 - 4 Horsham
Saturday 11/10/2014
FT
Eastern Suburbs 2 - 3 Broadbeach United
Saturday 11/10/2014
FT
Internacional B 1 - 0 Cerâmica
Saturday 11/10/2014
FT
Lajeadense 2 - 1 Farroupilha
Sunday 12/10/2014
FT
Estância Velha 1 - 0 Novo Hamburgo
Tuesday 14/10/2014
FT
Salgaocar 1 - 0 Churchill Brothers
Tuesday 14/10/2014
FT
Wingate & Finchley 3 - 4 Hendon
Tuesday 14/10/2014
FT
Dulwich Hamlet 2 - 2 Walton & Hersham
Wednesday 15/10/2014
FT
Gernika 0 - 0 Real Sociedad III
Wednesday 15/10/2014
FT
Cartagena FC 2 - 1 Yeclano
Wednesday 15/10/2014
FT
Cerâmica 3 - 0 15 Novembro
Wednesday 15/10/2014
FT
EC São José 1 - 0 Estância Velha
Wednesday 15/10/2014
FT
Lewes 0 - 1 Peacehaven & Telscombe
Wednesday 15/10/2014
FT
El Palmar 2 - 1 Edeco PMD Fortuna
Wednesday 15/10/2014
FT
San Fernando CD 1 - 3 Gerena
Thursday 16/10/2014
FT
Novo Hamburgo 3 - 2 Aimoré
Sunday 19/10/2014
FT
Vaughan Azzurri 2 - 1 Sigma
Wednesday 22/10/2014
FT
Tenerife II 1 - 2 Unión Viera
Wednesday 22/10/2014
FT
Prat 2 - 1 Montañesa
Wednesday 22/10/2014
FT
Larkhall Athletic 4 - 5 Frome Town
Thursday 23/10/2014
05:30
SESA - Oil India
Thursday 23/10/2014
FT
Indian Air Force 1 - 2 Laxmi Prasad
Thursday 23/10/2014
FT
Cartagena FC 4 - 1 El Palmar
Friday 24/10/2014
FT
Union Bank 0 - 1 Air India
Saturday 25/10/2014
FT
Novo Hamburgo 1 - 0 EC São José
Saturday 25/10/2014
FT
Grêmio B 1 - 1 Lajeadense
Sunday 26/10/2014
FT
Laxmi Prasad 1 - 0 SESA
Sunday 26/10/2014
11:30
MS Police - Central Bank of India
Monday 27/10/2014
FT
Kenkre 0 - 3 Mumbai
Monday 27/10/2014
FT
Romulus 1 - 2 Birmingham City CC
Tuesday 28/10/2014
FT
Southend United CC 2 - 4 Harlow Town
Tuesday 28/10/2014
FT
Concord Rangers 3 - 3 Colchester United CC
Wednesday 29/10/2014
11:30
PIFA Sports - RCF
Sunday 02/11/2014
FT
Churchill Brothers 1 - 1 Vasco
Sunday 02/11/2014
FT
Sporting Goa 4 - 1 Air India
Sunday 02/11/2014
19:00
Juventude II - Esportivo
Sunday 02/11/2014
19:00
EC São José - Internacional B
Monday 03/11/2014
FT
Salgaocar 1 - 1 Laxmi Prasad
Monday 03/11/2014
FT
Binh Dinh 1 - 0 Tay Ninh II
Monday 03/11/2014
FT
PVF Vietnam 3 - 0 Công An Nhân Dân II
Monday 03/11/2014
FT
Shillong Lajong 3 - 1 Meghalaya Police
Monday 03/11/2014
FT
Bengaluru 2 - 2 SESA
Monday 03/11/2014
FT
Mumbai 6 - 2 Union Bank
Monday 03/11/2014
FT
St Albans City 5 - 3 Cheshunt
Monday 03/11/2014
20:45
Billericay Town - Brentwood Town
Tuesday 04/11/2014
FT
Malki 2 - 1 Royal Wahingdoh
Tuesday 04/11/2014
FT
Pune 1 - 0 Laxmi Prasad
Tuesday 04/11/2014
FT
Frickley Athletic 3 - 0 Stocksbridge Park Steels
Tuesday 04/11/2014
20:45
Goole - Bradford (Park Avenue)
Tuesday 04/11/2014
FT
Newcastle Town 1 - 5 Port Vale CC
Tuesday 04/11/2014
FT
Colney Heath 1 - 3 Stevenage CC
Wednesday 05/11/2014
10:15
Boys Sports - Randajied
Wednesday 05/11/2014
FT
Kenkre 0 - 5 Mumbai Customs
Wednesday 05/11/2014
FT
Burgess Hill Town 1 - 0 Peacehaven & Telscombe
Wednesday 05/11/2014
FT
Mangotsfield United 1 - 3 Cirencester Town
Wednesday 05/11/2014
FT
Barkingside 3 - 1 Thamesmead Town
Thursday 06/11/2014
FT
Thuy Loi University 2 - 0 Y Thai Binh University
Thursday 06/11/2014
FT
Can Tho University 0 - 1 Nong Nghiep Institute
Thursday 06/11/2014
FT
Salgaocar 0 - 0 Bengaluru
Thursday 06/11/2014
FT
Dan Lap Hai Phong Univ. 1 - 1 Su Pham TDTT TP. HCM
Thursday 06/11/2014
FT
Hue University 1 - 0 Su Pham Ha Noi Univ.
Thursday 06/11/2014
FT
Meghalaya Police 1 - 1 Langsning
Thursday 06/11/2014
FT
Sporting Goa 1 - 2 Pune
Friday 07/11/2014
FT
Nong Lam HCM University 2 - 0 Da Nang University
Friday 07/11/2014
FT
Bach Khoa Ha Noi Univ. 1 - 0 Hai Phong University
Friday 07/11/2014
FT
Thuy Loi Univ. - HCMC 1 - 3 TDTT Bac Ninh University
Friday 07/11/2014
FT
Su Pham Thai Nguyen Univ 2 - 0 Da Lat University
Friday 07/11/2014
FT
Shillong Lajong 0 - 1 Nangkiew Irat
Friday 07/11/2014
FT
MS Police 0 - 0 RCF
Friday 07/11/2014
FT
Grêmio B 1 - 1 Guarani RS
Saturday 08/11/2014
FT
Su Pham TDTT TP. HCM 1 - 0 Su Pham Ha Noi Univ.
Saturday 08/11/2014
FT
Dan Lap Hai Phong Univ. 1 - 1 Hue University
Saturday 08/11/2014
FT
Y Thai Binh University 1 - 2 Nong Nghiep Institute
Saturday 08/11/2014
FT
PVF Vietnam 2 - 2 Fishsan Khanh Hoa
Saturday 08/11/2014
FT
Thuy Loi University 4 - 1 Can Tho University
Saturday 08/11/2014
FT
Công An Nhân Dân II 0 - 0 Binh Dinh
Saturday 08/11/2014
FT
Malki 1 - 3 Randajied
Saturday 08/11/2014
FT
Pune 0 - 1 Salgaocar
Saturday 08/11/2014
FT
Union Bank 0 - 2 Indian Navy
Saturday 08/11/2014
FT
Novo Hamburgo 5 - 0 Estância Velha
Sunday 09/11/2014
FT
Da Lat University 1 - 2 Thuy Loi Univ. - HCMC
Sunday 09/11/2014
FT
TDTT Bac Ninh University 2 - 0 Su Pham Thai Nguyen Univ
Sunday 09/11/2014
FT
Hai Phong University 0 - 1 Nong Lam HCM University
Sunday 09/11/2014
FT
Bach Khoa Ha Noi Univ. 6 - 1 Da Nang University
Monday 10/11/2014
FT
Can Tho University 5 - 1 Su Pham Ky Thuat Vinh
Monday 10/11/2014
FT
Thuy Loi University 3 - 0 Nong Nghiep Institute
Monday 10/11/2014
FT
Hue University 2 - 2 Su Pham TDTT TP. HCM
Monday 10/11/2014
FT
Su Pham Ha Noi Univ. 2 - 7 Dan Lap Hai Phong Univ.
Monday 10/11/2014
FT
Boys Sports 0 - 6 Royal Wahingdoh
Monday 10/11/2014
FT
Air India 1 - 1 Mumbai Customs
Monday 10/11/2014
FT
Internacional B 3 - 1 EC São José
Monday 10/11/2014
FT
Curzon Ashton 0 - 0 United of Manchester
Tuesday 11/11/2014
FT
Malki 0 - 1 Shillong Lajong
Tuesday 11/11/2014
FT
Thurrock 0 - 4 Hornchurch
Tuesday 11/11/2014
FT
AFC Sudbury 3 - 1 Leiston
Tuesday 11/11/2014
FT
Gresley Rovers 4 - 2 Loughborough Dynamo
Tuesday 11/11/2014
FT
Newcastle Town 3 - 0 Halesowen Town
Tuesday 11/11/2014
FT
Brighouse Town 2 - 1 Stocksbridge Park Steels
Tuesday 11/11/2014
FT
Ashton United 1 - 1 Salford City
Tuesday 11/11/2014
FT
Sheffield 5 - 3 Ossett Town
Tuesday 11/11/2014
FT
King's Lynn Town 0 - 3 Lincoln United
Tuesday 11/11/2014
FT
Droylsden 6 - 0 Trafford
Tuesday 11/11/2014
FT
Coalville Town 1 - 1 Stamford
Tuesday 11/11/2014
FT
Workington 3 - 0 Skelmersdale United
Tuesday 11/11/2014
FT
Prescot Cables 1 - 2 Buxton
Tuesday 11/11/2014
FT
Romulus 0 - 3 Sutton Coldfield Town
Wednesday 12/11/2014
FT
Bach Khoa Ha Noi Univ. 2 - 1 Su Pham Thai Nguyen Univ
Wednesday 12/11/2014
FT
Thuy Loi University 1 - 1 Hue University
Wednesday 12/11/2014
FT
TDTT Bac Ninh University 0 - 1 Nong Lam HCM University
Wednesday 12/11/2014
FT
Su Pham TDTT TP. HCM 2 - 2 Nong Nghiep Institute
Wednesday 12/11/2014
FT
Randajied 1 - 2 Langsning
Wednesday 12/11/2014
11:30
Churchill Brothers - Sporting Goa
Wednesday 12/11/2014
FT
Mumbai 2 - 0 Dena Bank
Wednesday 12/11/2014
FT
Darlington 3 - 3 Whitby Town
Thursday 13/11/2014
08:00
Công An Nhân Dân II - Fishsan Khanh Hoa
Thursday 13/11/2014
FT
PVF Vietnam 1 - 1 Tay Ninh II
Thursday 13/11/2014
FT
Nangkiew Irat 6 - 0 Boys Sports
Friday 14/11/2014
FT
Bach Khoa Ha Noi Univ. 3 - 2 Nong Lam HCM University
Friday 14/11/2014
FT
Thuy Loi University 1 - 0 Su Pham TDTT TP. HCM
Friday 14/11/2014
FT
Shillong Lajong 0 - 0 Royal Wahingdoh
Friday 14/11/2014
20:00
Internacional B - Novo Hamburgo
Sunday 16/11/2014
FT
Bach Khoa Ha Noi Univ. 1 - 0 Thuy Loi University
Sunday 16/11/2014
11:00
ONGC - RCF
Sunday 16/11/2014
FT
Indian Navy 1 - 2 Mumbai
Sunday 16/11/2014
23:00
Novo Hamburgo - Internacional B
Monday 17/11/2014
FT
Auckland City 4 - 0 Singapore U23
Monday 17/11/2014
FT
Fiji U20 0 - 3 Amicale
Monday 17/11/2014
FT
Royal Wahingdoh 1 - 0 Nangkiew Irat
Monday 17/11/2014
11:30
GM Sports - Central Bank of India
Tuesday 18/11/2014
FT
Rushall Olympic 0 - 0 Chasetown
Tuesday 18/11/2014
FT
Matlock Town 0 - 1 Ilkeston
Wednesday 19/11/2014
FT
Bodden Town 0 - 0 Singapore U23
Wednesday 19/11/2014
FT
Amicale 2 - 1 Busaiteen
Wednesday 19/11/2014
FT
North Leigh 4 - 4 Aylesbury Vale Dynamos
Wednesday 19/11/2014
20:45
Corby Town - Arlesey Town
Wednesday 19/11/2014
FT
Padiham 1 - 4 Bamber Bridge
Thursday 20/11/2014
09:15
Shillong Lajong - Randajied
Friday 21/11/2014
FT
Auckland City 9 - 0 Bodden Town
Friday 21/11/2014
FT
Busaiteen 7 - 1 Fiji U20
Sunday 23/11/2014
FT
Bodden Town 3 - 0 Fiji U20
Sunday 23/11/2014
FT
Singapore U23 0 - 3 Busaiteen
Sunday 23/11/2014
FT
Auckland City 2 - 1 Amicale
Monday 24/11/2014
FT
Dagenham & Redbridge CC 2 - 1 Waltham Abbey
Monday 24/11/2014
FT
Maine Road 1 - 1 Curzon Ashton
Tuesday 25/11/2014
FT
Ramsbottom United 5 - 1 Burscough
Wednesday 26/11/2014
FT
Wellington 0 - 1 Frome Town
Wednesday 26/11/2014
FT
Corby Town 1 - 0 Arlesey Town
Wednesday 26/11/2014
FT
Mossley 2 - 2 Trafford
Saturday 29/11/2014
11:00
Union Bank - Companeros
Monday 01/12/2014
FT
Churchill Brothers 0 - 2 Salgaocar
Monday 01/12/2014
FT
Harrogate Railway 7 - 1 Frickley Athletic
Tuesday 02/12/2014
FT
Workington 2 - 3 Warrington Town
Tuesday 02/12/2014
FT
Lincoln United 2 - 1 Buxton
Tuesday 02/12/2014
FT
Belper Town 0 - 1 Ilkeston
Tuesday 02/12/2014
FT
Droylsden 0 - 1 Marine
Thursday 04/12/2014
FT
Churchill Brothers 2 - 3 Dempo
Saturday 06/12/2014
FT
San Juan Jabloteh 2 - 2 Police
Sunday 07/12/2014
FT
WASA 0 - 4 Point Fortin
Tuesday 09/12/2014
FT
Enfield Town 0 - 1 Hendon
Tuesday 09/12/2014
FT
Braintree Town CC 1 - 4 Thurrock
Tuesday 09/12/2014
FT
Belper Town 0 - 6 Gresley Rovers
Tuesday 09/12/2014
FT
Chesterfield CC 5 - 2 Graham St Prims
Tuesday 09/12/2014
FT
Frickley Athletic 1 - 0 Hemsworth MW
Wednesday 10/12/2014
FT
Matlock Town 2 - 0 Buxton
Saturday 13/12/2014
FT
Point Fortin 1 - 1 San Juan Jabloteh
Monday 15/12/2014
FT
St Joseph's 0 - 1 Europa
Monday 15/12/2014
20:45
Barkingside - Grays Athletic
Tuesday 16/12/2014
FT
Barwell 3 - 1 Gresley Rovers
Tuesday 16/12/2014
FT
Stourbridge 3 - 5 Rushall Olympic
Wednesday 17/12/2014
FT
Brocton 3 - 8 Leek Town
Wednesday 17/12/2014
FT
Athersley Recreation 2 - 2 Sheffield
Monday 22/12/2014
FT
Hastings United 0 - 1 Burgess Hill Town
Tuesday 23/12/2014
FT
New Mills 2 - 4 Glossop North End

Tables

# Team MP D P
1 25 +35 59
2 25 +21 49
3 25 +17 49
4 25 +10 45
5 25 +16 43
18+ GambleAware